بهترين زمان براي نصب چمن مصنوعي

نصاب ماهر، باراني كه نمي‌بارد و سفارش دهنده‌اي كه مشتاق سرسبزي است.

بيشتر مردم، مناظر زيبا را دوست دارند و اگر فضايي مناسب در گوشه و كنار خانه و محل زندگي‌شان، پيدا كنند مايلند آن را به گونه‌اي تغيير دهند كه محيط شان، زيباتر شود. مثلا وقتي به فضاي حياط نگاه مي‌كنند در ذهن خود فضايي سرسبز را تداعي و سعي مي كنند ذهنيتشان را به واقعيت بدل كنند. بيشتر آنها با ذوق و شوق، اين كار را شروع مي‌كنند. در اين ميان، برخي‌ها، نيم نگاهي به يكي از نشاط آورترين انواع پوشش كف دارند، يعني چمن مصنوعي ؛ و يكي از سوالاتي كه به ذهنشان خطور مي‌كند اين است كه «بهترين زمان براي نصب چمن مصنوعي، چه زماني است؟».

آيا چمن مصنوعي هم مانند چمن طبيعي، زمان مشخصي و مناسبي براي نصب دارد. بهترين زمان نصب چمن مصنوعي چه موقعي است؟ فصل‌هاي سرد «پاييز و زمستان» يا فصول معتدل و گرم «بهار و تابستان»؟ براي نصب چمن مصنوعي، روزها زمان مناسب‌تري هستند يا شب‌ها؟ شايد هركسي، حتي اگر كارشناس چمن مصنوعي نباشد به راحتي بتواند حدس بزند كه چمن مصنوعي، برخلاف چمن طبيعي، نيازمند شرايط زماني خاص، براي نصب نيست. واقعيت آن است كه فصل و روز مشخصي به عنوان بهترين زمان نصب چمن مصنوعي وجود ندارد. چمن مصنوعي، تطبيق پذير و بادوام است و در هر زماني از سال، قابل نصب است.

اما يك قانون خاص براي تعيين بهترين زمان براي نصب چمن مصنوعي وجود دارد و آن اينكه: «شما در چه زماني، بيشترين آمادگي را براي نصب چمن مصنوعي داريد؟». درواقع آنچه مهم است اينكه در چه روز و ساعتي، بيشترين ذوق و شوق را براي بانشاط كردن محيط زندگي تان داريد؟ و اينكه «ساز و كار نصب، در چه زمان‌هايي بيشتر از ديگر مواقع فراهم است؟».

بهتر است قبل از تصميم‌گيري قطعي براي نصب چمن مصنوعي به برخي موارد مهم توجه كنيد.

 

بهترين زمان براي نصب چمن مصنوعي، راحت ترين زمان ممكن است

مهم‌ترين عاملي كه بايد به آن توجه كنيد، راحت‌ترين زمان ممكن براي شما و خانواده‌تان است. اينكه چه زماني را به عنوان بهترين زمان نصب چمن مصنوعي انتخاب كنيد بستگي به خودتان دارد. معمولا دوران تعطيلات، مانند تابستان و روزهاي نزديك به عيد، مردم بيشتر مايلند كه زمانشان را در خانه سپري كنند و مي‌توان آن را به عنوان بهترين و مناسب‌ترين زمان نصب چمن مصنوعي در نظر گرفت.


وقتي كه مي‌توان از نصابان ماهر بهره گرفت، بهترين زمان نصب چمن مصنوعي است

كارشناسان و گروه نصاب نيز، عاملي تعيين كننده براي انتخاب بهترين زمان نصب چمن مصنوعي به شمار مي‌روند. اينكه بتوانيد زماني را انتخاب كنيد كه امكان به كارگيري نصابان مجرب فراهم باشد و نصب چمن مصنوعي شما در كوتاه‌ترين بازه زماني ممكن و همراه با دقت فراوان نصب شود، در واقع بهترين زمان ممكن را انتخاب كرده‌ايد. بايد تلاش كنيد پيش از موعد مقرر، روز و ساعت مورد نظر خود را در نزد گروه‌هاي كارشناسي خبره، رزرو كنيد.


براي مطالعه ادامع متن به بهترين زمان براي نصب چمن مصنوعي در سايت چمنزار مراجعه كنيد.


نوشته شده توسط چمنزار | ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۳۷:۱۷ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |