عملكرد درخشان محصولات چمنزار در تمامي فصل هاي سال

عملكرد درخشان محصولات چمنزار در تمامي فصل هاي سال

بخش عمده اقلام موجود در سبد كالايي چمنزار و محصولات چمنزار از مدل‌هايي تشكيل شده كه با الياف برند معتبر ‏تيولون (‏Thiolon‏) هلند ‏ساخته شده‌اند. تيولون نام برند تجاري توليدكننده الياف چمن مصنوعي است كه زيرمجموعه گروه صنعتي تنكيت ‏هلند‏‎(TenCate)‎محسوب مي‌شود. اين گروه صنعتي در بخش‌هاي متعددي از صنايع شيميايي و ‏تركيبات پيشرفته مشغول به فعاليت مي ‏باشد. ‏توليدكنندگان معتبري مانند تيولون از فرمولاسيون پيشرفته و بهترين مواد اوليه در ساخت الياف ‏استفاده مي‌كنند. در ‏فرايند ذوب و اكستروژن فيلامنت، از تركيبات ويژه‌اي بهره مي‌برند كه باعث ‏مقاومت، استحكام و افزايش عمر آنها مي‌گردد.

پيشرفته‌ترين نسل فيلامنت‌هاي شركت تيولون مي‌توانند سرماي بسيار سخت تا دماي ۳۰- ‏سانتيگراد را بدون تغييرخواص فيزيكي تحمل كنند.‏ به طوري‌كه هيچ‌گونه خشكي و سخت شدگي در ‏فيلامنت‌ها ديده نمي‌شود و با همان نرمي و انعطاف (در دماي اتاق) ‏باقي مي‌مانند. ‏امكان خريد چمن مصنوعي از بخش فروشگاه و محصولات چمنزار وجود دارد.

فيلمبرداري تيزر تبليغاتي چمنزار به پايان رسيد

عصر روز جمعه آخرين سكانس فيلمبرداري تيزر تبليغاتي چمنزار به پايان رسيد.

چمن مصنوعي تزئيني

فيلمبرداري اين تيزر در هفت نوبت انجام شد و تمامي بخش هاي اجرايي را شامل مي شود.

به گفتۀ كارگردان هنري اين اثر، آقاي داريوش رضائيان، هدف از ساخت اين تيزر: معرفي برند چمنزار، نمايش بزرگي يكي از پروژه هاي اين گروه و به تصوير كشيدن جزئيات اجرايي كار در قاب تصوير است.

مخاطبان جديد گروه چمنزار با ديدن اين ويديو مي توانند با اشراف بسيار بيشتري به يك انتخاب صحيح دست يابند.

همچنين يك تيزر تبليغاتي هم با بازي چند كودك خردسال فيلمبرداري شده كه در كنار ويديوي اصلي منتشر خواهد شد. زمان تدوين و آماده سازي كار حدود ۲ ماه به طول خواهد انجاميد. در اين مطلب تصاوير پشت صحنۀ كار ارائه شده است.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط چمنزار | ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۱:۴۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

جشنواره زمستاني چمنزار

ارسال بسته هاي ويژه در جشنواره زمستاني چمنزار تا نيمه بهمن

زمستاني ديگر درحال گذر است و بازار منتظر نزديك شدن به گرما و تب‌و‌تاب پيش از سال نو مي‌باشد. امسال همانند سال گذشته، گروه چمنزار با جشنواره زمستاني چمنزار ياور همكاران عزيز خواهد بود، تا با دستي پُر و دلي اميدوار به استقبال بركات شب عيد برويم.

چمن مصنوعي تزئيني

در همين راستا شركت چمنزار تمهيدات گوناگوني در نظر گرفته؛

يكي از آنها تهيه بسته هاي فاخر و شكيل حاوي نمونه چمن از مدل هاي جديد است، كه در خور شأن و جايگاه والاي همكاران فعال در حوزه هاي مرتبط كاري مي‌باشد.

اين بسته‌ها، شامل سمپل چمن مصنوعي در ساختاري تازه و متفاوت مي‌باشد.

همچنين اين بسته‌ها با درنظر گرفتن نيازهاي همكاران و اِعمال سلايق و خواسته هاي مشتريان، طراحي و ساخته شده است.

بر اساس برنامه ريزي هاي صورت گرفته، اين بسته‌هاي نفيس كه در حدود ۱۵۰ عدد مي‌باشند.

تا نيمه بهمن ماه سال جاري تمام اين بسته ها در اختيار همكاران عزيز در سراسر كشور قرار خواهد گرفت.

اميد است كه اين تحفه سبز در جشنواره زمستاني چمنزار زينت بخش محفل همكاران، سفير و پيام آور رزق فراوان و نشانه اي از دوستي جاودان باشد.


چمن مصنوعي مدل ويستا، مهمان جديد بازار چمن مصنوعي كشور

سرانجام زمان موعود فرا رسيد و بر طبق اعلام پيشين، محصولات جديدي در سبد كالايي گروه ‏چمنزار قرار گرفت. ‏عضو تازه وارد چمنزار «چمن مصنوعي مدل ويستا» نام دارد كه در دو مدل ۲۵ و ۳۵ عرضه مي‌‏شود.‏ در ماه‌هاي گذشته تلاش‌هاي فراواني براي ورود اين مدل در بهترين زمان ممكن به بازار كشور ‏انجام شده كه با عرضه مدل ويستا از آغاز بهمن ماه امسال، شاهد به ثمر رسيدن اين زحمات ‏هستيم.

‏ چمن مصنوعي مدل ويستا ۲۵

همان گونه كه از نام آن پيداست، از اليافي با ارتفاع ۲۵ ميلي متر برخوردار است و از اين لحاظ در ‏رده مدل‌هاي ديگر موجود در بازار مانند ورنال ۲۵، رويال ۲۵ آسيا چمن، سيلك ۲۵ و مانا ۲۵ طبقه ‏بندي مي‌شود.

‏ چمن مصنوعي مدل ويستا ۳۵

اين مدل نيز داراي الياف با ارتفاع ۳۵ ميلي متر مي‌باشد و در گروه چمن‌هاي مشابهي همچون ‏آمارا، ورنال ۳۵، مانا ۳۵، سيلك ۳۵ و زئوس قرار مي‌گيرد.

چمن مصنوعي مدل ويستا، محصول همان برندي مي‌باشد كه مدل محبوب و نام آشناي ‏‏(اسپيريت) را توليد كرده و توسط گروه چمنزار در اوايل سال ۹۶ به بازار كشور عرضه شد. ‏ويستا نيز همانند مدل اسپيريت از الياف با شكل سطح مقطع كمان ‏C‏ بهره مي‌برد. اين نوع ‏فيلامنت در برابر نيروهاي فرسايشي، مقاومت خوبي از خود نشان مي‌دهد و باعث افزايش عمر ‏مفيد چمن مصنوعي مي‌گردد. ويستا از رنگ بندي بسيار زيبا و چشم نوازي برخوردار است. تركيب فيلامنت‌هاي اصلي با رنگ سبز ‏مغز پسته‌اي (جوانه بهاره) با سبز سير و فيلامنت‌هاي فرعي (بافت پركننده) با رنگ‌هاي نسكافه‌اي و سبز تيره با ساختار مجعّد در نقش برگ‌هاي پير، جلوه منحصر به فردي را به اين مدل بخشيده ‏كه مورد توجه مخاطبان سخت پسند با سلايق متفاوت قرار خواهد گرفت.‏

مدل ويستا به صورت انحصاري و با سفارش گروه چمنزار توليد شده و به بازار داخل كشور عرضه ‏مي‌گردد. در همين راستا مواردي نظير ضمانت نامه كيفيت، كليه خدمات پس از فروش و پشتيباني فني به اين مدل تعلق مي‌گيرد. كارشناسان گروه چمنزار در هر زمان آماده پاسخگويي و ارائه ‏مشاوره و راهنمايي به مشتريان عزيز مي‌باشند. ‏فروش آنلاين چمن مصنوعي مدل ويستا نيز به زودي از درگاه وب سايت چمنزار در دسترس خواهد ‏بود.‏ادامه مطلب
نوشته شده توسط چمنزار | ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۶:۲۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نمونه كار چمن مصنوعي 6

پروژه چمن مصنوعي حياط زماني

پروژه چمن مصنوعي حياط زماني (الهيه) يكي ديگر از اجراهاي كار شده بر روي سيستم خاك مي باشد.

همانطور كه در تصوير مشاهده مي فرماييد،چمن مصنوعي در دل فضاي سبز طبيعي تركيب بسيار كاملي را پديد آورده است.

در موارد نصب چمن مصنوعي روي بستر خاك، امكان آبياري فضاي سبز وجود دارد. در اين صورت مي توان از ويژگي هاي چمن مصنوعي مثل رنگ هميشه سبز، هزينه نگهداري پايين و … بهره برد در حالي كه فضاي سبز طبيعي بدون هيچ مشكي آبياري و رسيدگي مي شوند.

چمن مصنوعي حياط – پروژه شركت رويال

توضيحات:

پروژه چمن مصنوعي حياط مربوط به شركت رويال گرس مي باشد كه با كسب اجازه از شركت محترم عكس هاي نمونه كار براي كاربران چمنزار بارگذاري شده است.

تلفيق سنگ، گياهان طبيعي و چمن مصنوعي از ويژگي هاي بارز اين پروژه محسوب مي شود.


چمن مصنوعي بين سنگ زعفرانيه

پروژه چمن مصنوعي بين سنگ زعفرانيه

توضيحات:

يكي از مرسوم ترين كاربري هاي چمن مصنوعي،كاربري بين سنگ يا به اصطلاح عاميانه تر چمن بين موزائيك مي ‏باشد.‏

دليل آن هم ايجاد تغييرات فراوان و بسيار مثبت است؛ تنها با استفاده بسيار اندك از چمن مصنوعي ميتوان اين تغييرات ‏شگرف را به وجود آورد. ‏در پروژه‌ي چمن مصنوعي بين سنگ زعفرانيه از چمن مدل صدف استفاده شده كه با توجه به الياف تك بافت و سبزي ‏بسيار زيباي خود طراوت خاصي به فضا محيط بخشيده است.‏نكته ديگري كه در پروژه بين سنگ زعفرانيه قابل توجه است؛ استفاده از گياهان طبيعي در باغچه هاي مجاور است كه در ‏هماهنگي كامل با چمن هاي بين سنگ قرار دارند.‏


ادامه مطلب
نوشته شده توسط چمنزار | ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۵۷:۰۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

چمن مصنوعي برند مانا چمن

چمن مصنوعي برند مانا چمن در فروشگاه اينترنتي چمنزار

به گزارش گروه چمنزار، چمن مصنوعي برند مانا چمن كه يكي از زير مجموعه هاي شركت تراز گامان انديشه مي‏‌باشد. از ابتداي تابستان۹۶ فعاليت‌هاي خود را گسترش داده و درحال حاضر تنوع مدل‌هاي انحصاري ‏اين مجموعه به ۴ مدل مي‌رسد. به گفته ي مدير فروش اين شركت،در ماههاي آتي محصولات ‏جديدتر هم در سبد كالايي مانا چمن قرار خواهد گرفت.‏

‏ نمونه هاي عرضه شده توسط گروه مانا چمن عبارتند از رويال ۲۵ ميل، رويال ۳۵ ميل، مانا ابريشم ۴۰ ‏و پوتينگ كه هركدام به نوبه ي خود داراي امتيازات بسيار ارزشمند و منحصر به فردي در مقايسه‌ي با ‏ساير محصولات موجود مي باشند.به زودي چمن هاي مصنوعي برند مانا چمن در فروشگاه اينترنتي گروه چمنزار قرار گرفته و به صورت ‏كامل مورد بررسي كارشناسان قرار خواهد گرفت.


چمن مصنوعي تزئيني

بازديد هيات بلند پايه از پروژه زمين فوتبال هنرستان علي ابن موسي الرّضا

در جريان بازديد از پروژه زمين فوتبال ،جناب آقاي محمود عسگري رئيس انجمن خيّرين مدرسه ساز شهرستان رباط كريم به عنوان مجري طرح،ميزبان جمعي از مديران و مسئولين ارشد كشوري و استاني بود و مواردي همچون جزئيات اجرايي و عمراني،موانع و مشكلات ،نيازها و برخي ديگر از چشم اندازهاي پروژه مورد بحث و بررسي قرار گرفت. از حاضران در اين برنامه مي توان به جناب مهندس زرافشان معاونت محترم آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، جناب آقاي هاشمي معاونت ستاد اجرايي، جناب آقاي دكتر ناصري مدير كل نوسازي مدارس استان، جناب آقاي رفيعي رئيس آموزش و پرورش شهرستان رباط كريم و حاج آقا نوروزي نماينده مردم شهرستان رباط كريم اشاره نمود. ارتقاء سطح كيفي و خدمت رساني اين مجموعه به كاربران شامل تكميل بخش اصلي، پيست دو و ميداني، تجهيز تاسيسات روشنايي مطابق با استانداردهاي جهاني، مهمترين مباحث پرداخته شده در اين بازديد به شمار مي‌رود.

فعاليت‌هاي سازنده و مثبتي نظير احداث زمين چمن مصنوعي، همواره مايه دلگرمي و اميدواري دانش آموزان و ورزش دوستان مي‌باشد.

اميد است با همت والاي مسئولان، شاهد رونق هرچه بيشتر توسعه فضاهاي آموزشي و پرورشي از سوي خيّرين گرانقدر باشيم.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط چمنزار | ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۳۰:۴۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

چمن هيبريدي

پيامدهاي نصب چمن مصنوعي بر روي چمن طبيعي

چمن‌هاي طبيعي در مناطق گرمسيري جهان، به دليل تابش شديد نور آفتاب، به رنگ قهوه‌اي متمايل مي‌شوند. علاوه بر اين خشكي هوا و حتي خشكسالي در بعضي از اين مناطق آسيب‌هاي غير قابل جبراني را به چمن طبيعي وارد مي‌كند و هزينه‌هاي گزافي را براي صاحبان فضاهاي سبز در بر دارد. از اين روي، به ويژه ساكنان خانه‌ها در اين مناطق به چمن مصنوعي روي آورده‌اند تا هم در مصرف آب، صرفه جويي شود، هم وقت كمتري را در گرماي شديد آفتاب صرف رسيدگي به چمن خود كنند و در عين حال، هميشه از نماي چمني شاداب و سبز برخوردار و بهره مند باشند.

از آنجاكه مردمان محلي در مناطق گرم و خشك دنيا رغبت بيشتري به استفاده از چمن مصنوعي نشان مي‌دهند، چمن مصنوعي هر چه بيشتر محبوب شده است و مردمان از متخصصان مي‌خواهند تا چمن مصنوعي را برايشان نصب كنند. بسياري نيز، خود، اين پروژه را بر دوش مي‌كشند تا هزينه كمتري صرف شود. همچنين ديده شده كه مردم از روش‌هاي خاصي استفاده مي‌كنند تا به فرآيند نصب، سرعت بيشتري دهند.

نصب چمن مصنوعي بر روي چمن طبيعي

يكي از اين روش‌ها، نصب چمن مصنوعي بر روي چمن طبيعي قبلي است و نتيجه آن، شكل گيري نوعي از چمن هيبريدي خواهد بود. شايد در وهله نخست، كمي عجيب باشد اما با نگاهي به دلايل فني، كاملا درك مي‌كنيم كه چرا بعضي‌ها ترجيح مي‌دهند تا چمن مصنوعي خود را بر روي چمن طبيعي نصب كنند. پياده سازي چنين سيستمي، باعث مي‌شود كه از برداشتن كامل چمن طبيعي موجود، به طور كامل اجتناب كرده و از كندن زمين نيز پيشگيري شود. چراكه معمولا پيش از نصب چمن مصنوعي، زمين را مي‌كنند و با حذف اين دو مرحله، مي‌توان در صرف زمان و هزينه، صرفه جويي كرد و زودتر به هدف رسيد.

به اين ترتيب ديگر لازم نيست مراقب چمن طبيعي باشيم يا آن را آب دهيم. اين مزايا احتمالا از نظر برخي‌ها، قابل توجه هستند و به همين دليل هم است كه دوستداران چمن مصنوعي، مرتب اين سئوال را مي‌پرسند كه آيا امكان نصب چمن مصنوعي بر روي چمن طبيعي وجود دارد يا نه؟ توصيه مي‌كنيم درباره اين موضوع بيشتر بحث و بررسي كنيم چون پاسخ به اين سوال با جواب‌هاي ساده‌اي همچون آري يا خير امكان پذير نيست. اولين بخش پاسخ به اين سئوال مثبت است. بله! شما مي‌توانيد چمن مصنوعي خود را روي چمن طبيعي نصب كنيد و به نوعي، چمن هيبريدي داشته باشيد. اما اين به آن معنا نيست كه شما لزوما به هدف و نتيجه دلخواه خود دست خواهيد يافت.

مزايا و معايب چمن هيبريدي

بهتر است به مزايا و معايب استفاده از اين نوع چمن هيبريدي نگاهي بيندازيم.

مزاياي نصب چمن مصنوعي بر روي چمن طبيعي را به صورت كلي و فهرست وار، مي‌توانيم اينگونه مرور كنيم:

  • اولا، ديگر لازم نيست براي برداشتن چمن قبلي هزينه كنيد.
  • دوم آنكه ديگر لازم نيست پيش از نصب چمن مصنوعي براي آماده شدن زمين، زمان و پول صرف كنيد.

اين موارد، مزاياي نصب چمن هيبريدي هستند. حال آن‌كه معايب نصب چمن مصنوعي روي چمن طبيعي را نبايد از ياد ببريم.

براي مطالعه ادامه متن به چمن هيبريدي در وبسايت چمنزار مراجعه كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده توسط چمنزار | ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۲:۳۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

محصولات چمن مصنوعي جديد

محصولات چمن مصنوعي جديد در سبد گروه چمنزار

چمن مصنوعي تزئيني

با گسترش روز افزون تقاضا براي چمن مصنوعي و نياز مبرم چمن هاي تخصصي براي پروژه هاي خاص، گروه چمنزار اعلام مي دارد محصولات جديدي در سبد كالاي قرار خواهد گرفت. بر همين اساس چند محصول دو بافت در ارتفاع الياف ۲۵، ۳۰، ۳۵ و ۴۰ و همچنين يك مدل تخصصي پوتينگ در مراحل نهايي ترخيص مي باشد كه به زودي تصاوير و اطلاعات تخصصي آنها بر روي سايت چمنزار منتشر خواهد شد. گفتني است چمن مصنوعي مدل اسپريت كه در تابستان ۹۶ به صورت آزمايشي وارد كشور شد مورد استقبال بسياري از همكاران و مصرف كنندگان قرار گرفت.

از همين رو واردات انبوه اين محصول در دستور كار قرار گرفت.


پروژه عظيم ۱۰۴۴۰ متري رباط كريم وارد مرحله اجراي چمن مصنوعي شد

طبق اعلام گروه اجراي چمنزار عمليات پهن كردن رول‌هاي چمن مصنوعي پروژه عظيم رباط كريم از چهارشنبه مورخ ۱/۹/۹۶ كليد خورد و وارد مرحله اجراي چمن مصنوعي شد.


اين عمليات در پنج مرحله انجام خواهد شد كه شامل مراحل ذيل مي‌باشد:

۱- پهن كردن لايه ژئوتكستال

۲-پهن كردن رول‌هاي چمن مصنوعي

۳- خط كش با چمن سفيد

۴- پخش كردن ماسه ي سيليس

۵- پخش كردن گرانول لاستيكي

با توجه به اجراي پروژه در فصل سرما، پيش بيني مي‌شود عمليات نهايي اجرا حدود يك ماه به طول بينجامد.

طي روزهاي آتي، اخبار و تصاوير مربوط به اين عمليات در وب سايت گروه چمنزار منتشر خواهد شد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط چمنزار | ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۲:۴۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

گام به گام در مسير تعمير چمن مصنوعي

آنجا كه زحمت تعمير چمن مصنوعي، دست شما را مي بوسد!

وقتي چمن مصنوعي شما دچار آسيب مي‌شود بهترين گزينه، مراجعه به شركت نصب كننده است اما در صورتي كه تمايل داريد خودتان دست به كار تعمير شويد، توصيه مي‌شود با مراحل و ابزار تعمير چمن مصنوعي بيشتر آشنا شويد و البته بايد صابون دشواري‌هاي اين كار را به تن تان بزنيد! پيش از ورود به بحث، بد نيست اين نكته را بدانيد كه اگر چمن مصنوعي شما در فضاي باز قرار دارد، پايان تابستان و زماني كه پاييز در حال سرك كشيدن به خانه هاست، بهترين زمان براي ترميم چمن مصنوعي به شمار مي‌رود. با اين توضيح، از شما دعوت مي‌كنيم مرحله به مرحله با تعمير چمن مصنوعي آشنا شويد.

گام اول؛ جهت چمن را تعيين كنيد

تعيين جهت رديف بافت چمن مصنوعي اوّلين گام در تعمير هر بخشي از چمن مصنوعي است. رديف بافت به رديف‌هاي مختلفي از الياف پرزدار چمن گفته مي‌شود كه در پوشش پشتي چمن‌هاي مصنوعي به كار مي‌رود. اينكه بايد جهت رديف بافت چمن مصنوعي را تعيين كنيم از اين نظر مهم است كه قطعه تعويضي، دقيقا بايد در همان جهت نصب شود. به علاوه الياف چمن مصنوعي نيز در مسيري يكسان بايد قرار گيرد كه اين مساله هم به تعيين جهت رديف بافت چمن بستگي دارد.

گام دوم، جاروبرقي را دم دست بگذاريد

پيش از ورود به مرحله اصلي تعمير، بايد مواد پركننده موجود در چمن مصنوعي را با جارو برقي تميز كنيم. خارج كردن مواد پركننده داخل چمن مصنوعي باعث مي‌شود كه برش اوّليه به شكل دقيق‌تر، زيباتر و منظم‌تري صورت بگيرد.

گام سوم، از يك چاقوي تيز كمك بگيريد

در عمل تعمير چمن مصنوعي، الياف به كار رفته در نقطه برش را جدا كنيد تا مطمئن شويد كه پوشش پشتي تكه چمن مصنوعي آسيب ديده برداشته مي‌شود، و نه الياف آن. براي اين كار بايد از يك چاقوي تيز استفاده كنيد و پوشش پشتي چمن مصنوعي را از انتها جدا كرده و با چاقو، تكّه آسيب ديده را ببريد.

گام چهارم، استفاده از نوار چسب مخصوص

در اين مرحله بايد تكّه‌اي از نوار چسب آبي براي تعمير چمن مصنوعي را بريده، لوله كنيد و آن را در زير پوشش پشتي چمن مصنوعي قرار دهيد. سپس نوار چسب را باز كرده و در مركز قسمت آسيب ديده قرار دهيد و با ميخ هاي كوچك در جاي خود محكم كنيد. اگر اندازه قسمت آسيب ديده بزرگ باشد، به مقدار بيشتري از نوار چسب نياز خواهيد داشت. نكته مهم آنكه اگر تعمير چمن مصنوعي به خوبي انجام شود، مي‌توان طول عمر و استحكام چمن را حتي در شرايط آب و هوايي نامساعد نيز تضمين كرد.

نكته مهم در اين مرحله اين است كه با استفاده از نوار چسب مخصوص اين كار، الياف چمن مصنوعي را از پشت ببنديد تا مواد چسبنده با الياف چمن تماس پيدا نكند. اين عمل همچنين باعث مي شود تا تكّه اي را كه قرار است بچسبانيم، راحت تر برش دهيم. توصيه حرفه اي ما اين است كه از چسب مايع مخصوص چمن مصنوعي استفاده كنيد. اين محصول محل مورد نظر را بدون كثيف كاري مي‌چسباند. اگر چسب مخصوص چمن مصنوعي به درستي استفاده شود، شكاف يا تكه تعمير شده تا مدت‌هاي طولاني بدون عيب و نقص مي‌ماند.

براي مطالعه ادامه متن به  تعمير چمن مصنوعي مراجعه كنيد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط چمنزار | ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۵۹:۲۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

بهترين چمن مصنوعي را با توجه به اين نكات تهيه كنيد !

بهترين چمن مصنوعي را مي توانيد با توجه به نكته هاي راهنمايي كه در اخيار شما گذاشته شده است خريداري نماييد.

راهنماي خريد چمن مصنوعي

در مكان هايي كه امكان پرورش چمن و گياهان طبيعي وجود ندارد، چمن مصنوعي شكلي از فضاي سبز زيبا را براي شما به وجود مي آورد. اين چمن جايگزين چمن هاي طبيعي مي شود اما دردسرهاي چمن طبيعي مثل چمن زني، آبياري، كشت و نگهداري را ندارد. همچنين زيبايي گياهان طبيعي را دارد و با فضاي سبزي كه ايجاد مي كند، براي شما آرامش را به ارمغان مي آورد. از آن جايي كه كشت و نگهداري چمن نياز به مراقبت زياد دارد و مصرف آب بسيار بالايي دارد، در كشورهاي پيشرفته براي صرفه جويي در مصرف آب و منابع طبيعي، چمن هاي مصنوعي كم كم جايگزين چمن طبيعي مي شوند. كف اين چمن معمولا از الياف پلي استر درست شده است و به سطح زيرين مي چسبد و در مقابل نور آفتاب، گرما و ضربه مقاوم است. چمن مصنوعي در همه ي مكان ها قابل استفاده است از جمله:حياط، پشت بام خانه، روف گاردن، داخل خانه مثلا اتاق كودك، رستوران ها، بالكن خانه، مدارس و بيشترين استفاده ي آن در زمين هاي فوتبال است. چمن هاي زيبايي كه رونالدو و مسي روي آن ورزش مي كنند هم از اين نوع هستند. فروشگاه چمنزار، اولين فروشگاه تخصصي فروش چمن مصنوعي تزئيني است.

قيمت چمن مصنوعي چقدر است؟

چمن هاي مصنوعي چمنزار، بر اساس ميزان، جنس و مورد استفاده قيمت هاي متنوعي دارند. براي اينكه از قيمت چمن مصنوعي مطلع شويد و بتوانيد كليه ي محصولات را مقايسه كنيد و مناسب ترين محصول را براي خودتان پيدا كنيد، وارد لينك بالا شويد و از سايت استفاده كنيد تا مدلهاي مختلف چمن مصنوعي را ببينيد و انتخاب كنيد.

نصب چمن مصنوعي

براي نصب چمن مصنوعي مي توانيد خودتان اقدام كنيد و نصب كنيد و مي توانيد از متخصص هاي اين زمينه كمك بگيريد و كار را به آنها بسپاريد. البته توصيه مي شود اگر نصب تخصصي داريد حتما از آنها كمك بگيريد. مثلا اگر چمن مصنوعي ورزشي مي خواهيد نصب كنيد يا اگر برش هاي خاص داريد و چمن را روي سطوح ويژه مي خواهيد نصب كنيد. سطحي كه چمن مصنوعي را روي آن نصب مي كنيد، بايد صاف باشد و همه زوايد آن را پاك كرده باشيد. براي اينكه خودتان بتوانيد آن را نصب كنيد، به صورت پله به پله براي شما توضيح داده ايم كه بايد چكار كنيد. حتما اين مراحل را با دقت انجام دهيد زيرا درست انجام دادن اين مراحل باعث دوام بيشتر مي شود و شما را از ترميم و بازسازي دوباره ي آن خلاص مي كند. چگونگي نصب چمن مصنوعي را اينجا ببينيد. بعد از نصب، از مزايا و زيبايي هاي اين چمن ها در خانه لذت ببريد.

چمن مصنوعي را از كجا بخرم؟

اگر مي خواهيد چمن مصنوعي بخريد، اول لازم است دقيقا مشخص كنيد كه چه نوع چمني مي خواهيد و براي چه مكاني مي خواهيد آن را استفاده كنيد. اگر اطلاعات كافي در اين زمينه نداشته باشيد ممكن است چيزي بخريد كه براي شما مناسب نيست. پس اول كمي اطلاعات در اين باره كسب كنيد. اين اطلاعات را از طريق سايت هاي اينترنتي مي توانيد كسب كنيد. در مورد مكان مورد نظرتان هم بايد اطلاعات دقيقي داشته باشيد. بعد از اينكه كاملا به موضوع واقف شديد و فهميديد كه چه مي خواهيد، مي توانيد به فروشگاه هاي ما در سرتاسر ايران مراجعه كنيد. براي خريد چمن مصنوعي به لينك سايت چمنزار سر بزنيد. چمنزار در تمامي مراحل خريد حامي شما خواهد بود تا مناسب ترين محصول را براي استفاده مورد نظرتان پيدا و نصب كنيد. دانش و تنوع در زمينه ي چمن مصنوعي در ايران وجود ندارد، اما اگر به فروشگاه چمنزار برويد، خواهيد ديد كه چقدر محصولات ما تنوع دارند. همچنين كيفيت بالاي چمن مصنوعي چمنزار، باعث مي شود كه دوام بيشتري داشته باشد و ديرتر و سخت تر آسيب ببيند.ادامه مطلب
نوشته شده توسط چمنزار | ۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۷:۱۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نمونه كار چمن مصنوعي 5


چمن مصنوعي بين سنگ نارمك


توضيحات:

پروژه چمن مصنوعي بين سنگ خيابان نارمك تجربه اي ارزشمند براي گروه چمنزار تلقي مي شود.‏

تاكيد كارفرما بر استفاده از الياف كوتاه و متراكم موجب شد تا چمن مدل فيروزه براي اين پروژه انتخاب شود. ‏

در ابتداي كار، گروه چمنزار نظر مساعدي در مورد مدل فيروزه نداشتند اما نتيجه كار كاملاً رضايت بخش بود.

‏همچنين  چمن اطلس، چمن صدف، چمن اركيده و چمن اسپريت گزينه هاي مناسبي جهت اجراي بين سنگ مي باشند.‏

چمن مصنوعي بين سنگ تهرانپارس


توضيحات:

استفاده از چمن مصنوعي در رمپ خودرويي پروژه ي چمن مصنوعي بين سنگ تهران پارس نكات قبل توجهي دارد كه ‏عبارتند از:

‏۱- استفاده از نور چراغ در بخش مركزي كه موجب زيباي اين بخش در تاريكي شب خواهد شد.‏

‏۲- عدم استفاده از چمن مصنوعي در مسير حركت خودرو كه موجب افزايش طول عمر و حفظ زيبايي چمن پروژه ‏خواهد شد.‏

‏۳- استفاده از چمن مصنوعي تك بافت تأثير گذاري رنگ چمن را افزايش داده است. ‏


چمن مصنوعي بين سنگ – پروژه عبدالوهاب


توضيحات:

پروژه‌هاي مهندس عبدالوهاب يكي از پروژه هاي بسيار زيبا، با استفاده از نصب بين سنگ (چمن بين سنگ) محسوب مي شود.‏ جانمايي هاي استادانه توسط مهندس خير جناب آقاي حجت موجب خلق فضاهاي زيبا و كاربري شده است.‏ چمن مدل رينبو با ارتفاع الياف ۳۰ ‏mm‏ با ديتكس بالا موجب افزايش ماندگاري چمن هاي بين سنگ حتي در سخت ‏ترين شرايط آب و هوايي خواهد بود.‏


ادامه مطلب
نوشته شده توسط چمنزار | ۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۷:۱۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

زيرسازي چمن مصنوعي رباط كريم

پروژه زيرسازي چمن مصنوعي رباط كريم

پس از پايان مرحله نخست زيرسازي چمن مصنوعي پروژه ي عظيم ۱۰۴۴۰ متري هنرستان علي ابن موسي الرضا در شهر رباط كريم كه ‏به دست شهرداري محترم اين شهر صورت گرفت؛ گروه چمنزار از امروز مورخ ۹۶/۵/۲۴ وارد مرحله ي اجراي بخش دوم ‏سيستم آنباند (‏UNBOUND‏) شد.در اين مرحله با ديدي بيش از ۲۰۰۰ تن شن بادامي و تسطيح به صورت دستي و ماشيني بخش ديگر از مرحله زيرسازي ‏همچنان ادامه دارد.


چمن مصنوعي اطلس در سبد كالايي و محصولات جديد گروه چمنزار

چمن مصنوعي مدل اطلس محصول تازه وارد گروه چمنزار مي‌باشد كه از تاريخ ۱۰ شهريور در سبد كالاي قرار گرفت. ويژگي هاي اين محصول كه جزو گروه چمن هاي گلف مي باشد:

۱-در ارتفاع بالاي ۱۴ ميليمتر (ارتفاع چمن هاي گروه گلف عموما كمتر از ۱۱ ميلمتر هستند) كه ضربه پذيري بالا و نرمي مناسبي را براي اطلس به ارمغان آورده است.

۲- تراكم بالا ميزان آشغالگيري محصول را كاهش داده و پايداري چمن را به ميزان قابل توجهي افزايش داده است.

اين محصول يكي از بهترين گزينه‌هاي براي مهد كودك ها محسوب مي شود؛ دليل آن هم تراكم بالا باري جلوگيري از آشغال گيري چمن ، ارتفاع مناسب براي ضربه گيري محصول قابليت شستشوي آسان ، رنگ سبز بسيار پر نشاط و همچنين قيمت مناسب مي‌باشد. گروه چمنزار براي معرفي هرچه بهتر مدل اطلس اين محصول را تحت فروش ويژه و با تحقيقات در نظر گرفته شده به صورت سراسري به كاربران خود معرفي مي كند.

چمن مصنوعي تزئيني

 راه اندازي بخش همكاري با همكاران در سه ماهه سوم سال

با پايان فصل تابستان و تحويل پروژه هاي مدارس، راه اندازي بخش همكاري با همكاران در دستور كار گروه چمنزار قرارگرفت.

به گفته مسئولين بخش همكاري با همكاران برنامه ريزي براي گسترش بازار در سراسر كشور از ابتداي شهريور آغاز شده و مراحل ‏نهايي خود را پشت سر مي‌گذارد.

چمن مصنوعي

‏ پس از اتمام مرحله برنامه ريزي و موجود شدن محصولات جديد مرحله اجرايي گسترش بازار آغاز مي‌گردد.

گفته مي‌شود اين بخش با رويكرد جديد مي‌تواند بسياري از نيازهاي همكاران را ‏بر طرف نمايد. ‏به زودي اطلاعات تكميلي در اين بخش قرار خواهد گرفت.

‏ ‏دوستان و همكاراني كه قصد همكاري با گروه چمنزار را دارند مي‌توانند با شماره‌هاي زير تماس ‏حاصل فرمايند.ادامه مطلب
نوشته شده توسط چمنزار | ۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۳:۱۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |